OuLVIn 60-vuotisjuhlat 18.11.2022

Olette lämpimästi tervetulleita yhdistyksemme 60-vuotisjuhliin 18.11.2022 Radison Blu hotelliin klo 19.00 alkaen.
Illan ohjelmassa mm. juhlapuhe sekä ansiomerkkien ja kunnianosoitusten jakaminen sekä Uusien Hotoraudan Vääntäjien Korkean Raadin neuvosten vihkiminen juhlaillallisen lomassa. Illan ohjelman juontaa Ari Kettukangas.
Illalliskortin hinta on jäsenille 95 €/henkilö. Juhlaillallisen pääruoaksi on valittavissa liha-, kala- tai kasvisvaihtoehto. Pääruoan valinta ilmoitetaan ilmottautumisen yhteydessä. Mahdolliset muistamiset Olli Hiltusen stipendirahastoon FI56 5741 3661 9135 06.
Juhlan illalliskortin voi lunastaa lähettämällä sähköposti yhdistyksen sihteerille osoitteeseen: mika.rajakangas@pipelife.com.
Vaihtoehtoisesti voit ilmottautua myös www.sulvi.fi/liittokokous -sivuston kautta 28.10.2022 mennessä.
Avec, tumma puku.

Vastaa

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s